Recent Comments

Sunuwar bhasa Radio 2069-2-03

[audio:http://www.sunuwar.org/radio/sunuwar-2069-02-03.mp3]

Click on play icon to play koinch ( sunuwar ) radio

One Response to “Sunuwar bhasa Radio 2069-2-03”

  • नमसेवल ,,वल्लो किरात राज्जे पुनर संरचनामा किराती हरुको हक हीत र अधिकारको लागि आहम भूमिका खेल्नु भएको लोकेन्द्र जे .रो जिउ लाई हाम्रो राज्जेको माग गर्देई लड्नु भएको मा हामि सम्पूर्ण किराती हरु खुसि तथा सहयोगको लागि तपार छम,येहको हरेक स्टेप हरुमा हामीपनि एक भएर सब्बी किराती हरुको उनिटी भएर साथमा साथ काध मा काध लिएर आफ्नो अधिकार लिएरै छोड्नु पर्छा भन्ने मेरो विचार अनि माग हो र सम्पूर्ण किराती जाति हरु सब्बैले आफ्नो ठाउँ बाट अधिकार प्राप्तिको लागि जुटौं …..जय किरातिज़ …

Leave a Reply

Enable Roman to Nepali languages (To type in English, press Ctrl+g OR just Click on the letter)

Subscribe
Archives