समाजिक लोकतान्त्रिक पार्टी संघीय तदर्थ समितिको नामावली

क. अध्यक्ष मण्डल
क्र.सं.    नाम थर    जिल्ला  
१    डा. चैतन्य सुब्बा    काठमाण्डौ
२    श्री कुमार र्राई     भोजपुर
३    श्री बमकुमारी बुढामगर    रोल्पा
४    श्री पासाङ सर्ेपा    ताप्लेजुङ
५    श्री दलमर्दन कामी     सुनसरी
६    श्री ज्योति दनुवार     सिराह
७    श्री निमा ग्याल्जेन सर्ेपा -हृयोल्मो)     सिन्धुपाल्चोक

संघीय सदस्यहरु
क्र.सं.    नाम थर    जिल्ला    सर्म्पर्क नं.
१    श्री बिसन र्राई     खोटाङ
२    श्री सुवास तामाङ    नुवाकोट
३    श्री सन्जय गुरुङ    सिन्धुली
४    श्री अमृत योन्जन    काभ्रे
५    श्री पदमबहादुर र्राई    ओखलढुंगा
६    श्री देवराज चौधरी    मोरङ
७    श्री सुनिल मगर     रामेछाप
८    श्री सेवकलाल गुरुङ    सिन्धुली
९    श्री खगेन्द्र जवेगु    पाँथर
१०    श्री राजेन्द्र दयाल    बैतडी
११    श्री अशोक पहाडी     सुनसरी
१२    श्री लालसरा र्राई     खोटाङ
१३    श्री दानबहादुर र्घर्तिमगर    प्युठान
१४    श्री टुकराज थापामगर र्    अर्धखाँची
१५    श्री प्रताप सिं नाछिरिङ    मुगु
१६    श्री कमानसिं लामा     नुवाकोट
१७    श्री धनबाहादुर कुसुन्डा    दाङ
१८    श्री टिकाप्रसाद गौचन     म्याग्दी
१९     श्री उमेश किराँती    सोलुखुम्बु
२०    श्री अमृत र्राई     भोजपुर
२१    श्री गोपाल र्राई     भोजपुर
२२    श्री दन्तुराम र्राई     सिन्धुली
२३    श्री लोकेन्द्र जैरो     ओखलढुंगा
२४    श्री देवकी तामाङ    नुवाकोट
२५    श्री रविन र्राई     भोजपुर
२६    श्री आङदोर्जे सर्ेपा     सोलुखुम्बु
२७    श्री चन्द्रसिं लामा    सिन्धुपाल्चोक
२८    श्री बच्चन गुरुङ    पाँचथर
२९    श्री भुपेन्द्र पुलामी मगर      खोटाङ
३०    श्री बिजय डंगोल     काठमाण्डौ
३१    श्री दिपेन लामा     र्सलाही
३२    श्री दिपक श्रेष्ठ     काठमाण्डौ    ३
३३    श्री कर्ण्र्ााहादुर सुनुवार     झापा
३४    श्री निमा हृयोल्मो     सिन्धुपाल्चोक
३५    श्री डण्डु सर्ेपा    काठमाण्डौ
३६    श्री कल्पना कुमाल     काठमाण्डौ
३७    श्री किरण सुनुवार्रर्    इलाम
३८    श्री मनप्रसाद सुनुवार    रामेछाप
३९    श्री छेवाङ सर्ेपा    सोलुखुम्बु
४०    श्री चन्द्र किसोर चौधरी     सिराह
४१    श्री कृष्णराज र्सवहारी थारु    दाङ
४२    श्री भगवान रानामगर    नुवाकोट
४४    श्री खगेन्द्र संगम     संखुवासभा
४५    श्री ज्ञानबहादुर  लामा     सिन्धुपाल्चोक
४६    श्री दिपु सिरिष मगर     बाग्लुङ
४७    श्री रोज लामा    काठमाण्डौ
४८    श्री इन्द्र कुलुर्ङर्    इलमा
४९    श्री ज्ञानबहादुर घले     संखुवासभा
५०    श्री प्रेमबहादुर बरामु     ग्ाोर्खा
५१    श्री नोर्वु घले     डोल्पा
५२    श्री नोर्वु सर्ेपा     सोलुखुम्बु
५३    श्री कुमार श्रेष्ठ    धनुषा
५२    श्री एकराज चौधरी     वर्दिया
५३    श्री पशुपति चौधरी     कैलाली
५४    श्री बसन्त गुरुङ    कन्चनपुर
५५    श्री टोमा लामा    सोलुखुम्बु
५६    श्री सागर र्राई    उदयपुर

संघीय बिभाग सदस्य
१श्री तिलक बहादुर मगर्रर् इलाम
२    श्री गंगा बहादुर थापामगर     सोलुखुम्बु
३    श्री सोमबहादुर धिमाल    मोरङ
४    श्री नारयण प्रसाद राइ    सोभा लामा
५    श्री सोभा लामा     नुवाकोट
६    श्री सागर र्राई
७    श्री टासी लामा    ताप्लेजुङ
८    श्री ज्ञानबहादुर लामा    काभ्रे
९    श्री भुपेन्द्र पुलामी मगर    उदयपुर
१०    श्री लक्ष्मण तुलाचन    कैलाली
११    श्री सज्जकुमारी दनुवार     उदयपुर
१२    श्री चन्द्रबहादुर कार्की     संखुवासभा
१३    श्री लाक्पा थोकर तामाङ    रषुवा
१४    श्री कन्नुलाल चौधरी     मोरङ
१५    श्री बाबुराम भुजेल    काठमाण्डौ
१६    श्री गोकुल भुजेल    सिन्धुली
१७    श्री सन्तोस रानामगर     मोरङ
१८    श्री कान्छाकाजी पहरी     ललितपुर
१९    श्री माओ किराँती     सोलुखुम्बु
२०    श्री देवेन्द्र खालिङ    पाँचथर
२१    श्री ठाकुरराम पहरी     सिन्धुपाल्चोक
२२    श्री नारयण रोक्का मगर     प्युठान
२३    श्री दिलबहादुर थेवे     मोरङ
२४    श्री एकराज र्राई    ख्ाोटाङ
२५    श्री तारा किराँती     ख्ाोटाङ
२६    श्रर्ीर् इवन राइ    ख्ाोटाङ
२७    श्री गोकुलमान र्राई     ख्ाोटाङ
२८    श्री मिलन र्राई     उदयपुर
२९    श्री शिवकुमार गुरुङ    रामेछाप
३०    श्री लाक्पा सर्ेपा    भोजपुर
३१    श्री बसन्त गुरुङ    सोलुखुम्बु
३२    श्री प्रविन र्राई     ख्ाोटाङ
३३    श्री कर्मा तामाङ    काभ्रे
३४    श्री नेत्रबहादुर थापामगर र्    अर्धखाँची
३५    श्री सानु पर्ुवछामे मगर     म्ाहोत्तरी
३६    श्री टेकबहादुर र्घर्तिमगर     रोल्पा
३७    श्री जुद्धबहादुर पुनमगर    प्युठान
३८    श्री त्रिपना बुढामगर     रोल्पा
३९    श्री चन्दापुन मगर     गोर्खा
४०    श्री मिङमा कामी सर्ेपा    ताप्लेजुङ
४१    श्री सुरेष नेयोङ    ताप्लेजुङ
४२    श्री प्रदिप मावो    ताप्लेजुङ
४३    श्री प्रकाशर् इवाराम    ताप्लेजुङ
४४    श्री लोजोक लामा    ताप्लेजुङ
४५    श्री अशोक परियार     लम्जुङ
४६    श्री सन्देश र्रइ     संखुवासभा
४७    श्री देव मगर     रामेछापा
४८    श्री बसन्त गुरुङ    सिन्धुपाल्चोक
४९    श्री बिसाल लामा    काठमाण्डौ
५०    श्री भिजन  र्राई     खोटाङ
५१    श्री आङकितर सर्ेपा    खोटाङ
५२    श्री लिलावती बुढामगर    सल्यान
५३    श्री सोपा बुढा मगर    बाग्लुङ
५४    श्री आचर्य तेन्जीबन ल्हुन्डुप    ग्ाोर्खा

Share

Leave a Reply

Your email address will not be published.